вівторок, 20 лютого 2018 р.

У РАЙОНІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

    20 лютого Україна вкотре згадує трагічну сторінку своєї історії, коли на Майдані в Києві виросли нові барикади із живих квітів у пам’ять Героїв Небесної Сотні – мужніх захисників свободи і демократії в державі. 
    Минуло вже 4-ри роки від тих трагічних подій, коли Україна втратила більше ста найкращих своїх синів та доньок – Героїв Небесної Сотні.
   З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, сьогодні 20 лютого, в центрі міста Іршави, біля пам’ятного знаку «Борцям за свободу і незалежність України, Героям Небесної сотні та загиблим в АТО» відбувся мітинг-реквієм. Прийшли вшанувати пам'ять героїв голова райдержадміністрації Олександр Горін, заступник голови районної ради Володимир Половка, представники громадських організацій учасників АТО, керівники правоохоронних органів, служб та організацій району, духовенство, школярі та небайдужі громадяни.
    Присутні поклали квіти та запалені лампадки до підніжжя пам’ятного знаку. Після чого вшанували хвилиною мовчання пам'ять мужніх патріотів, які віддали своє життя виборюючи справедливість в Україні.
    Гіркі події 2014 року згадали і учні Іршавської ЗОШ №2, діти читали вірші, присвячені героям Небесної Сотні. Панахиду за полеглими на Майдані Незалежності та в зоні АТО провів настоятель греко-католицького храму отець Василій.

   У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед пам’яттю Воїнів Світла, які боролися за честь, правду і гідність, віддали своє життя за Україну. Також вшановуємо тих Героїв, що полягли на Сході у боротьбі за кращу Україну. Кожен має пам’ятати, що саме завдяки їм ми не втратили державність і маємо шанс щодня ставати кращими. 
За інформацією прес-служби Іршавської РДА
Немає коментарів:

Дописати коментар