вівторок, 7 липня 2020 р.

6 липня 2020 року  відбулася нарада працівників  сектору культури, молоді та спорту Іршавської РДА, де  обговорювалися  питання функціонування закладів культури району та бібліотечних установ в умовах карантину- COVID-19.     Нагадуємо, що  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 215, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17 березня 2020 року, протоколів  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Іршавської РДА, внесено зміни до роботи  закладів культури району та бібліотечних установ, які затверджено відповідними наказами  завідувача сектору  Олени ІСАК.
В установах сектору культури, молоді та спорту введено посилений протиепідемічний режим. Щодня проводяться дезінфекційні заходи. Організовано вхідний санітарний контроль, посилено контрольно-пропускний режим до установ сектору.
Придбано засоби дезінфекції приміщень. На вході до закладів культури розміщено інформаційні оголошення про призупинення роботи в звичному режимі до закінчення карантинних термінів.
Призупинення творчого процесу закладів культури не зупиняє роботу установ. Заклади перейшли на  дистанційну форму роботи в режимі віддаленого доступу з використанням електронних засобів та технологій.
Прийнято рішення, що заклади району  та бібліотечні заклади й надалі здійснюватимуть свою діяльність онлайн, зокрема надають методичні рекомендації,  організовують виставки народних майстрів та умільців на базі закладів культури, книжкові виставки.  Бібліотечні установи здійснюють   видання книг за попереднім замовленням(книгоношіння) за телефонами що доступні на онлайн ресурсах  сектору культури, молоді та спорту(у розділі Контакти) , Централізованої бібліотечної системи Іршавського району.                                       В режимі онлайн та телефонному режимі проводиться аналіз роботи аматорів. Проводяться майстер-класи майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Обробляються документи, запити на інформацію, листи Міністерства культури, Департаменту культури, Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА, надаються методичні консультації щодо оформлення матеріалів колективів, які мають підтвердити звання, діяльності бібліотечних та клубних закладів, проводиться робота для організації виконання заходів Програми культурно-мистецького розвитку Іршавського району на 2020-2022 роки. Головна мета - не втратити форму, нароблені навички, виконувати затверджені плани роботи дистанційно.
У закладах упорядковуються прилеглі території.                                                                           Шановні жителі району! З питаннями і пропозиціями щодо культурного життя громади в період карантину можливо звернутися в телефонному режимі (0314421745) або онлайн, на електронну адресу: kultureir@ukr.net           

Немає коментарів:

Дописати коментар