середа, 28 серпня 2019 р.

МАЛЮВАВ ТЕ, ЩО ЙОГО ОТОЧУВАЛОНа 81 році перестало битися серце значної постаті у народному образотворчому мистецтві Олександра Іванишинця.
Народився Олександр Антонович 18 травня 1938 року в с. Імстичово Іршавського району. Все своє життя пропрацював на Ільницькому дослідному заводі МЗУ художником-оформлювачем. Свій вільний час присвячував живопису. Щиро, як підказувало серце і розум, відтворював чудові куточки нашого краю. Любив працювати в портретному жанрі «Остання весна разом», «Портрет дружини», «Автопортрет», «Портрет сина». Він залишив у спадок чудові жанрові композиції, побутові сцени сільських буднів «Коляда», «Нове вино».
Олександр Антонович учасник обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок народного мистецтва. Автор багатьох персональних виставок.
Відділ культури і туризму райдержадміністрації, Народне об’єднання художників та майстрів народної творчості «Колорит Боржави» районного будинку культури висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійного. Хай буде йому земля пухом, а память ніколи не згасне.

Немає коментарів:

Дописати коментар