середа, 6 листопада 2019 р.

ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРИ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА ВІДЗНАЧИЛИ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

  Святкові урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбулися, сьогодні, 6 листопада, у виставковій залі Іршавського районного будинку культури.  Це свято тих, хто влаштовує хороший настрій і відпочинок для інших, тих, хто згуртовує навколо себе талановитих від Бога людей і формує творчий колектив.
    На захід завітали голова Іршавської райдержадміністрації Олександр Горін, керівник апарату Іршавської РДА Олег Козенюк, голова райради Віктор Симканинець, заступник голови райради Володимир Половка,  радник голови районної ради Юрій Фельцан, голова Іршавської ОТГ Степан Бобик, начальник відділу культури та туризму Іршавської РДА Олена Ісак, працівники відділу культури РДА, керівники будинків культури в районі, бібліотекарі, аматори народного мистецтва, представники музичних шкіл, краєзнавчих музеїв та гості.
     Зі словами привітань до присутніх звернувся голова Іршавської РДА Олександр Горін він побажав усім міцного здоров’я, родинного тепла, творчої наснаги, особистого щастя, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї. Керівник району подякував працівникам культури  за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури – становлення Української держави, невтомний творчий пошук, завдяки якому звершуються великі діяння.
Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Ісак зазначила, що працівники вищевказаної професії – це люди, які несуть радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями.
     Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району було відзначено грамотами районної державної адміністрації, районної ради, відділу культури та туризму.
    А надзвичайно теплої та творчої атмосфери додали  кращі фольклорні колективи та індивідуальні виконавці, які продемонстрували свою вокальну та хореографічну майстерність.
Прес-служба Іршавської РДА
Немає коментарів:

Дописати коментар