середа, 28 серпня 2013 р.


Відзначення Дня Незалежності України в Іршаві
            У неділю, 25 серпня, у міському парку іршавців та гостей міста вітали із Днем Незалежності України.
         Цей привід зібрав на відпочинок чимало людей та став цікавим для всіх – як для молоді так і для представників старшого покоління. Відпочивали та розважалися тут і наймолодші мешканці Іршави, яких мами привезли на візочках.
         Починався святковий концерт  невеликим дощем, проте навіть незначні примхи погоди не зіпсували піднесеного настрою публіці, яка була налаштована на веселощі та гарний  відпочинок.
           Ведуча вечора Оксана Сідор, провыдний методист Іршавського РБК розпочала концертну програму із теплих вітальних слів та представила перший концертний виступ. Тож свої здібності продемонстрували юні вихованці циркової студії «Весела арена»  під керівництвом Ніни Попович.
         Хореографічну майстерність показали гості з Ужгородщини. Дівчата із колективу «Боді Арт» помітно підняли настрій та привернули увагу чоловічої частини публіки.
         Надворі сутеніло, а містяни навіть не думали розходитися. Навпаки, міський парк наповнювався бажаючими трохи відпочити. Зі сцени лунали прекрасні мелодії у виконанні народного гурту «Коло друзів». Олеся Мейсарош, Наталія Голіба, Олександр Семак, Ігор Староста із незмінним керівником гурту Олександром Голібом додали позитиву та настрою у кожну душу. Найсміливіші серед присутніх розпочали танці. Причому разом з морлоддю  танцювали  чоловіки та жінки старшого віку. І надзвичайно приємно, що організаторам вдалося зробити свято для всіх без виключення.
         На завершення концертної програми виступила і привітала всіх із Днем народження рідної країни колишня іршавчанка, а зараз  прожива
є у Словаччині, переможниця талант-шоу  «Голос Словаччини-Чехії» Іванна Бідзіля.
Концерт завершився, а святкування продовжилися дискотекою від нічного клубу «Illara». Ді-джей Медя зумів вловити настрій публіки та влучно і гармонійно варіював хітами 70-80-их років і сучасною клубною музикою.

           Ось так Іршава відзначила 22 річницю Незалежності України.
        Вечори відпочинку «Пісня лине над Іршавкою» продовжуватимуться щонеділі. Чекаємо всіх у міському парку. Відпочивайте та насолоджуйтесь мистецтвом нашого краю.
Методисти Іршавського РБК
 
 
 
 
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар