субота, 28 вересня 2019 р.

В АТРІУМІ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ТУРИЗМУ ТА ДНЯ ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ

    Щорічно 27 вересня відзначають Всесвітній день туризму, а з 1998 року і  День туризму в Україні. Захід започаткували аби пропагувати туризм, демонструвати його внесок в економіку світової спільноти та розвиток зв’язків між народами різних країн.
    Сьогодні, 27 вересня, урочисті заходи з нагоди відзначення Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні відбулися в атріумі Закарпатської обласної державної адміністрації.
    Привітати фахівців галузі прийшли заступник голови обласної державної адміністрації Олексій Гетманенко, перший заступник голови обласної ради Йосип Борто, фахівці структурних підрозділів з питань розвитку туризму та курортів райдержадміністрацій, міськвиконкомів, виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад, суб’єкти туристичної діяльності та представники громадських організацій у сфері туризму.
     Відкриваючи урочистості, директор департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Денис Ман зазначив, що це свято не тільки працівників туристичної галузі, а й усіх людей, які не уявляють своє життя без пізнання світу та подорожей. 
    – Туризм є одним із пріоритетів у роботі обласної влади, – сказав посадовець. – Туристична галузь є важливим чинником стабільного і динамічного збільшення надходжень до бюджетів всіх рівнів та сприяє підвищенню зайнятості населення, розвитку ринкових відносин, міжнародному співробітництву, залученню українців та іноземних громадян до пізнання багатої природної історико-культурної спадщини, туристичних об’єктів краю, збереженню економічної рівноваги, фінансування якого проводиться в повному обсязі.
      Привітав присутніх й заступник голови облдержадміністрації Олексій Гетманенко.
    – Бажаю вам добра, радості, посмішок, – звернувся до присутніх Олексій Гетманенко. – Туризм у нас є, хоча знаємо й про проблеми та помилки, які були допущені в туристичній сфері. Будемо з ними боротися і вирішувати. У 2020 році ми змінимо обласну програму розвитку туризму. Знаємо над чим потрібно працювати, тож слід взятися до роботи. Туризм на Закарпатті тільки розпочинається. Просимо вас удосконалювати свою роботу в частині якості. Обласна влада дуже цінує вашу роботу і є максимально відкритою до співпраці.
     Відтак відбулося нагородження кращих фахівців туристичної галузі Закарпаття відзнаками облдержадміністрації та обласної ради. 

    Кращим представником туристичної галузі Іршавщини визнано Віктора Петровція-директора кузні-музею "Гамора", голову ГО "Спілка ковалів Іршавщини". Йому вручено почесну грамоту Закарпатської обласної ради.
    Відповідно до спільного розпорядження голів обласної державної адміністрації  та обласної ради  за вагомий внесок у розвиток туристичної галузі Закарпаття та з нагоди Всесвітнього дня туризму і Дня туризму в Україні нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття» було відзначено президента громадської спілки «Регіональна туристична організація Закарпаття» Федора Шандора.
    Також було вручено відзнаки департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА. У номінації «Кращий туристичний район» ІІІ місце посів Ужгородський, ІІ-е місце – Хустський, І-е – Берегівський райони. У номінації «Відкриття року» нагороду отримав оздоровчий комплекс Термальні води «Косино», у номінації «Кращий туроператор» переміг  туроператор «ЛАРА-ТУР», фестивалем року визнали міжнародний фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош», а «Кращою туристичною локацією» названо Закарпатський музей народної архітектури та побуту.

Джерело: https://carpathia.gov.ua


Немає коментарів:

Дописати коментар